O nas

                            

Historia

Firma Meduza zostało założona w 1994 roku. Od tego czasu w jej historii nastąpiło wiele zmian — zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach. Na początku był to zakład renowacji mebli antycznych, w 1999 roku utworzyliśmy funkcjonujące do dzisiaj Centrum Ogrodnicze.

Oferowane usługi

Firma Meduza to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w szereg artykułów służących do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów. Innymi słowy, dostępne jest tu niemal wszystko to, co jest potrzebne, aby od podstaw założyć ogród, wyposażyć go, a następnie dbać o jego piękny wygląd. Nie jest to jednak jedyny dział naszej firmy, zajmujemy się również sprzedażą szerokiej gamy produktów wyposażenia domu. Mogą Państwo u nas poznać nowe rozwiązania i oryginalne aranżacje wnętrz, mamy nadzieję, że te propozycje zachęca naszych Klientów do małych zmian w swoich domach, ponieważ towłaśnie ozdoby wpływają na atmosferę naszego wnętrza, ocieplają je i tworzą niepowtarzalny klimat. Ważnym elementem naszej pracy jest sprzedaż sprzętu budowlanego, czyszczącego i ogrodniczego.Jesteśmy przedstawicielami renomowanych firm: Stihl, Viking, Makita, John Deere, Festool, Protool,  Weber, Al-ko, Gardena, Bosch, Karcher, Aquael, Marolex, Fiskars i inne.  Specjalnie dla Państwa wygody podzieliliśmy nasze Centrum Ogrodnicze na działy grup i kategorii produktów, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie zarówno do ogrodu jak i domu.

Nasze atuty

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zatrudniamy wykwalifikowanych serwisantów, którzy od 18 lat istnienia naszej firmy nabierali doświadczenia, szkolili się by poznać problematykę i zgłębić wszystkie tajniki oferowanych urządzeń. Podpisane korzystne umowy z bankami pozwalają na zakupy ratalne, na najdogodniejszych warunkach.Nasze wieloletnie doświadczenie, a także chęć dotarcia do szerszej grupy klientów skłoniła nas do stworzenia sklepu internetowego www.sklep.kruszyn.pl, który w nowoczesny , przejrzysty i szybki sposób pozwoli na zakupy bez wychodzenia z domu. Nawiązujemy kontakty z producentami polskimi i zagranicznymi firm, dzięki czemu nasz asortyment jest różnorodny i oryginalny. Bezpośrednie położenie firmy przy trasie stwarza dogodne warunki dojazdu dla każdego klienta.

Misja

Naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych Partnerów handlowych Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze produktów oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji. Mamy nadzieje, że nasz zespół zdobędzie państwa uznanie i zaufanie, które zaowocuje współpracą.

Godziny otwarcia:

poniedziałku - piątku 8.00 - 19.00

sobota  8.00 - 16.00

niedziela  10.00 - 16.00

Serdecznie zapraszamy.